Otthon »
Buszjáratok » Busz útvonal 664 - 664 "C": Szigethalom, autóbusz-állomás => Dunavarsány, vasútállomás => Délegyháza, autóbusz-forduló => Délegyháza, Alsódélegyháza - Volánbusz
buszmegállók
1 - Szigethalom, autóbusz-állomás
2 - Autógyár, III. sz. kapu
3 - Szigethalom, Bucka Gyöngye
4 - Szigethalom, Újtelep
5 - Szigethalom, Taksony-híd
6 - Sporttelep
7 - Autógyári elágazás
8 - Naprózsa lakópark
9 - Dunavarsány, bejárati út
10 - Dunavarsány, Petőfi szabadidőpark
11 - Dunavarsány, Betonútépítő Vállalat
12 - Dunavarsány, Görgey utca
13 - Dunavarsány, vasútállomás
14 - Délegyháza, II. tó
15 - Délegyháza, vasútállomás
16 - Délegyháza, autóbusz-forduló
17 - Délegyháza, Galla tanya
18 - Délegyháza, Alsódélegyháza